Keramik & Porslin på auktion just nu
Tvådelad. I form av lejon på postament. Längd 32, bredd 22, höjd 35 cm.
Smärre skador och slitage. Smärre lagningar och kompletteringar.
Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.