BIRGITTA LILJEBLADH, olja på duk/pannå, signerad och daterad -65.
Blommor. 66 x 60 cm.
Ytsmuts.
Klubbat pris
2 200
197
208
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (13 bud)
27 dec 2018 10:51
2 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1. Det här budet har lagts av budbetjänten på uppdrag av kunden.
27 dec 2018 10:51
2 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
26 dec 2018 23:22
1 100 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
21 dec 2018 23:02
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
21 dec 2018 23:02
950 SEK
21 dec 2018 23:02
900 SEK
21 dec 2018 23:01
850 SEK
21 dec 2018 23:01
800 SEK
21 dec 2018 23:01
700 SEK
21 dec 2018 23:01
650 SEK
20 dec 2018 19:45
550 SEK
20 dec 2018 19:45
500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
20 dec 2018 12:10
300 SEK