ATELJÈ STIGBERT, Armring 18K guld med pärlor
Stämplad STIGBERT, HE, Heribert Engelbert AB. Stockholm 1971. Odlade pärlor diameter ca 7 mm. Innerdiameter ca 6,5 cm. Vikt 7,5 gram. Etui NK
Bruksslitage.