Allmoge på auktion just nu
Målat skåp med två dörrar och bakomliggande hyllor. Längd 78, bredd 50, höjd 120 cm. Nyckel finns.
Renoverat och kompletterat, ett lås senare, ett lås saknas. Smärre skador, slitage och lagningar.