AB STILARMATUR, golvlampa, modell 186, Tranås, 1950-tal.

Bas i metall. Skärm i textil. Höjd 105 cm.

Åldersrelaterat slitage.

500
44
47
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
20 jun 2019 19:09
500 SEK