SKRIVSTÄLL, troligen granit, 1900-talets första hälft.

Med plats för två bläckhorn. Längd 32 cm, bredd 16 cm.

Åldersrelaterat slitage. Nagg.

0
0
0
Utropspris
150 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)