Finnish modern prints

25 föremål
INARI KROHN, etsning, signerad och daterad 2003.
Klubbat pris
220 EUR
Utropspris
200 EUR

700. Bruno Liljefors, Ejdrar på skär.
Utropspris
175 000 - 200 000 SEK
170 000

165 000

160 000

155 000

170 000 SEK