Keramik & Porslin på auktion just nu
Bestående av: 12 mattallrikar 12 djupa mattallrikar 12 förrättstallrikar 2 serveringsskålar 6 serveringsfat 1 såsskål peppar- och saltkar 1 kanna
Bruksskick. 1 serveringsskål med nagg. 2 förrättstallrikar med nagg.