BORDSLAMPOR, 1 par, 1970-tal.

BORDSLAMPOR, 1 par, 1970-tal.

Stomme av mässing med lampskärmar av gul textil. Höjd ca 67, skärm diameter ca 33 cm.

Bruksslitage, mässing ställvis anlupen. Ej funktionstestade.

Utropspris
2 500 SEK