Patinerad zink med dekor av kvinnofigur. Nydraget kablage och ny skärm. Höjd 61 cm.
Ej funktionstestad. Åldersrelaterat slitage. Nagg på fot. Smärre sprickor. En av kvinnofigurerna löst sittande i sockel samt saknar ett finger.