SPEGEL samt VÄGGLAMPETTER, ett par, nysilver, GAB, tidigt 1900-tal.

Spegel och vägglampetter av nysilver, lampetterna för ett ljus vardera. 48 x 24 respektive 38 x 18 cm vardera.

Smärre slitage. Repor.

Utropspris
2 500 SEK