Glas på auktion just nu
AXEL ENOCH BOMAN, vas, Kosta, jugend, 1900-talets början, sign.
Signerad Kosta Axel Enoch Boman Nr 332. Överfång i rött med slipad dekor av blommor. Höjd ca 13 cm.
Smärre repor i botten.