RISTO HALME, matgrupp 5 delar, för Isku, 1960-tal.
Bordets höjd 70, 75 x 130 cm. Stolarnas sitthöjd 46 cm, totalhöjd 80 cm.
Smärre slitage. Smärre repor. Fläckar. Smärre fanerskador.