Yngvar Sandström

(Sverige)
Yngvar Sandström
(Sverige)

YNGVAR SANDSTRÖM, bänk "Tokyo" för NK Stockholm 1900-talets senare del.

Ek. Längd 112, bredd 42, höjd 35 cm.

Slitage. Märken.

Utropspris
2 500 SEK