SPEGEL, förgylld och bronserad. Danmark/Tyskland, Rokoko, 1700-tal.

Genombruten dekor med rocaille och blommor. Höjd 96 cm. Bredd 41 cm.

Renoverad, inget bakstycke, papper istället. Kraftigt slitage.

Utropspris
4 000 SEK