VÄGGSKÅP MED TRÄPROVER, design troligen Olof Pira.

Innehåller olika typer av träprover. Längd 12,5 cm. Djup 11 cm. Höjd 60 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Olof Pira

Utropspris
2 500 SEK