Ljuskrona, venetiansk stil, 1900-tal.

Ljuskrona av glas och metall. Glasarmar, för sex ljus. Diameter 71, höjd ca 67 cm.

Slitage och smärre skador, nagg. Reservdelar medföljer.

Utropspris
4 000 SEK