Mattor på auktion just nu
Ett traditionellt hatchlou-mönster i olika röda, blå och bruna nyanser samt benvitt.
Abrash. Något slitage och smutsig, smärre fläckar, obetydliga hål, skador och lagningar. Kortsidorna saknar den smala ytterbården.