Katsushika Hokusai, blad ur album, tre stycken. Färgträsnitt, Japan, 1800-tal.
Blad ur bl.a. Mangwa, bildmått 18,5 x 26,7 cm; 17,3 x 24 cm; 13,5 x 19 cm.
Ej examinerade ur ramar. Skador.