Trädgårdsmöbel 5 dlr, Byarum 1900-talets andra hälft,

Stomme av metall, sits rygg och skiva av mahogny, fällbar stolar.

Åldersrelaterat slitage. Slitage.

Utropspris
8 000 SEK