H Busquet, taklampa för Hala Zeist 1950-tal.

För fem ljuspunkter, stomme av lackerad plåt, diameter ca 60, total höjd ca 75 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Ej funktionstestad.

Utropspris
7 000 SEK