Vico Magistretti, soffa "Maralunga"för Cassina 1900-talets senare del.
Två-sits, tygklädsel, ställbar rygg och armstöd, sitthöjd 38 cm, 160x75x80 cm.
Fläckar. Fläck. Slitage. Missfärgad.