Relief, brons, 1800-tal.

Relief, brons, 1800-tal.

Kungapar i relief. Ramen krönt av krona. 21 x 15 cm.

Saknar stödben. Några repor.

0
0
0
Utropspris
1 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)