Nils Fougstedt, skulptur, brons, signerad och daterad 1940.
Två flickor. Gjutarstämpel Otto Meyer eftr. Fud. H. 32. Monterad på träplatta.
Har du ett liknande föremål du vill få värderat?
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK