Finnish carpets

36 föremål
Trasmatta. Ca 190x300 cm.
Trasmatta. Ca 190x300 cm.

Utropspris
300 EUR

272. Matta, silke och metall, Hereke, signerad Ali Oglus ateljé, daterad 1961, ca 204 x 190 cm.
Utropspris
150 000 - 175 000 SEK