107
191780

SPEGEL

Utropspris
500 EUR
5 510 SEK
532 USD
Klubbat pris
400 EUR
SPEGEL

Förgylld, bronserad och patinerad. Otydlig hallstämpel. Sengustaviansk. Höjd 117cm. Bredd 53.5.

Skador.

572. Tiara guld och silver med gammal- och rosenslipade diamanter.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK