253
273395

Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Utropspris
12 000 - 15 000 EUR
132 000 - 165 000 SEK
12 800 - 16 000 USD
Klubbat pris
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

FJORDVY.

Sign. Olja på duk 49x72 cm.

854. Francis Newton Souza, Porträtt av en man.
Utropspris
1 500 000 - 2 000 000 SEK
4 000 000

3 100 000

3 050 000

3 000 000

2 250 000

2 200 000

2 150 000

2 100 000

4 000 000 SEK