500
578443

Roy Hopiavuori

(Finland, Född 1971)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
16 500 - 22 000 SEK
1 600 - 2 130 USD
Klubbat pris
1 500 EUR
Bildrättigheter

Roy Hopiavuori
(Finland, Född 1971)

"TOTEM".

Sign. MM. Olja på duk 145x139 cm.

807. Severin Nilson, Aftonrodnad, vårlandskap med björkar vid bäck.
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK