141
596710

Elise Hallenborg

(Sverige, 1846-1882)
Utropspris
800 - 1 000 EUR
8 810 - 11 000 SEK
851 - 1 060 USD
Klubbat pris
Elise Hallenborg
(Sverige, 1846-1882)

VID STRANDEN.

Sign. -73. Olja på duk 55x90 cm.

575. Armband 18K guld, Jan Hellströmer för W.A. Bolin.
Utropspris
65 000 - 70 000 SEK
62 000

62 000 SEK