Ellen Favorin

(Finland, 1853-1919)
Ellen Favorin
(Finland, 1853-1919)

ELLEN FAVORIN, "MOTIV FRÅN RUOKOLAX".

Sign. Olja på skiva 14,5x20 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12, Helsingfors efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 750
19 268
1 862
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (14 bud)
9
27 maj 2015 17:39
1 750 EUR
6
27 maj 2015 17:04
1 700 EUR
9
27 maj 2015 17:03
1 650 EUR
6
27 maj 2015 17:03
1 620 EUR
9
27 maj 2015 15:47
1 570 EUR
8
27 maj 2015 14:34
1 520 EUR
6
26 maj 2015 11:27
1 470 EUR
7
24 maj 2015 18:56
1 420 EUR
6
22 maj 2015 17:36
1 370 EUR
5
16 maj 2015 14:49
1 320 EUR
14 maj 2015 13:55
1 270 EUR
11 maj 2015 21:00
1 220 EUR
8 maj 2015 21:23
1 170 EUR
8 maj 2015 15:47
1 111 EUR
Andra har även tittat på

450. Tedosa med lock, silver, C.E. Bolin, Moskva 1908-1917.
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
Budgivningen avslutad
36 000

34 000

32 000

30 000

28 000

26 000

24 000

22 000

20 000

19 000

18 000

17 000

36 000 SEK