OLLI LYYTIKÄINEN, "SJÄLVPORTRÄTT MED GLAS I HAND", 1973.
Sign. 1973. Teckning 20,5x13,7 cm.
Utställningar
Nordiska Akvarellmuseet 2.3 -4.5 2014.
Klubbat pris
1 500
16 515
1 596
Utropspris
1 800 - 2 200 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (6 bud)
6
9 nov 2016 13:43
1 500 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
5
8 nov 2016 2:16
150 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
1 nov 2016 19:40
130 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
31 okt 2016 17:38
120 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
29 okt 2016 21:03
110 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
27 okt 2016 19:33
100 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1