Juli Julievich Klever, Poika/son

(Ryssland, 1882-1942)
(Ryssland, 1882-1942)

JULI JULIEVICH KLEVER, POIKA/SON, STILLEBEN MED KÖRSBÄR.

Sign. 1906. Olja på duk, uppfodrad på pannå 23,5x35 cm.

Ю.Ю.Клевер-сын. Натюрморт с вишнями. 1905. Холст на картоне, масло, 23,5х35 см.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
2 837
31 235
3 018
Utropspris
2 400 - 2 800 EUR
Budhistorik (21 bud)
7
23 maj 2017 20:13
2 837 EUR
8
23 maj 2017 20:12
2 737 EUR
7
23 maj 2017 20:12
2 700 EUR
7
23 maj 2017 20:12
2 637 EUR
8
23 maj 2017 20:12
2 537 EUR
8
23 maj 2017 20:09
2 500 EUR
7
23 maj 2017 20:09
2 400 EUR
8
23 maj 2017 20:09
2 305 EUR
8
23 maj 2017 20:09
2 250 EUR
7
23 maj 2017 20:09
2 150 EUR
7
23 maj 2017 20:08
2 102 EUR
8
23 maj 2017 20:07
2 002 EUR
7
23 maj 2017 20:07
2 000 EUR
8
23 maj 2017 20:06
1 950 EUR
7
23 maj 2017 17:20
1 900 EUR
6
23 maj 2017 8:39
1 300 EUR
5
14 maj 2017 10:32
1 200 EUR
13 maj 2017 23:10
1 050 EUR
11 maj 2017 11:34
1 000 EUR
11 maj 2017 10:31
99 EUR
11 maj 2017 10:03
30 EUR
Andra har även tittat på

200. Aktiebrev, Ahlingsåhs Manufaktur Werk (Manufactur-Societet), No 175, 1728.
Utropspris
25 000 - 35 000 SEK
Budgivningen avslutad
70 000

65 000

60 000

55 000

50 000

48 000

46 000

44 000

70 000 SEK