Keramik & Porslin på auktion just nu
Handmålade dekor med barnmotiv, vit fond samt förgylld bård med blåvit och grön dekor. Diameter 24 cm.
Åldersrelaterat slitage. Repor.
Text 'Beer is good, 3 coins for a bucket, everyone drinks and says it's good!' 'Cheers!'