NANNA DITZEL, vilstol och fotpall, "Chill" Danmark 2000-tal.
Rotting. Stol 70x70 cm. Höjd 49 cm. Fotpall 67x67 cm. Höjd 36 cm.
Smärre slitage. Mindre skada på stolen.