TOBIA SCARPA, soffa, "Bastiano", Haimi 1960-talets slut.
Tresitssoffa. Lösa dynor klädda med svart läder. Längd 212 cm. Sitthöjd 34 cm.
Ställvis omfattande slitage och skador.