NELL WALDEN, blandteknik på grafisk grund, signerad och daterad -73.
Även signerat och daterat
24/12 1973 samt med dedikation "Fur Maja in Fruendschaft" a tergo. 14,5 x 20 cm.
Ej examinerad ur ram.
Samling familjen Andersson.
I Sverige: BUS
I Finland: Kuvasto och följerätt och Kuvasto
Kundservice
Sverige
Telefontid: måndag – fredag 9–13
+46 8-614 08 00
Finland
+358-9-668 91 10