Hylla, 1980-tal.

Hylla, 1980-tal.

Kromad stomme med sex hyllplan av glas. Bredd 162, djup 33, höjd 201 cm.

Nagg. Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Lars Wetterling Collection.

Utropspris
3 500 SEK