Miniatyrmöbel, maghogny. Empire, 1800-tal.

Med en lucka samt två lådor. Mått 21x17x11,5 cm.

Ett ben saknas. Del av bakstycket saknas. Slitage. Skador.

Utropspris
2 500 SEK