Okänd konstnär, Frankrike, omkring 1800, olja på duk,
Landskap. 81 x 64 cm. Äldre förgylld ram. (något skadad)
Uppfodrad duk. Retuscher. Färgbortfall. Krackelyr. Renoverad.
Kundservice
Sverige
Telefontid: måndag – fredag 9–13
+46 8-614 08 00
Finland
+358-9-668 91 10