Fatens diameter 17 cm. Burk med lock, lagad. Höjd 16 cm. Coaster 10.5x.10,5 cm. Lagad. Burk med lock, mått 9.5x6.5x4 cm. Nagg.
Nagg. Skador. Lagad.