Palisander faner med delvis svartmålade ytor. Öppningsbar bordsyta med underliggande utrymme med flaskställning. På hjul. Mått 50 x 60 cm höjd 55 cm.
Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken. Färgbortfall.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här