Olle Brozén
(Sverige, Född 1963)
vas, Kosta Boda, ed. 8/30.
Överfång med etsad dekor i svart av stiliserade blomslingor mot vit fond, signerad 7347013 KOSTA BODA LIM. ED. 8/30 Olle Brozén och etikettmärkt, höjd 35,5 cm.
Proveniens
Kosta Boda Art Gallery, Kosta.