1638
87023

HATT, Paris 1950/60-tal.

Utropspris
300 SEK
26 EUR
28 USD
Klubbat pris
600 SEK
HATT, Paris 1950/60-tal.

Svart med lackerade fjädrar. Etikettmärkt: "Madame Louison Paris Rue St Honore".

Obetydligt slitage.