1648
87245

STÖVLETTER, Emilio Pucci, 2000-talet.

Utropspris
2 000 SEK
174 EUR
182 USD
Klubbat pris
2 200 SEK

Svart mocka med mönstrat siden i rosa, grönt, lime och svart, märkt "Emilio". Dekornitar samt "Pucci" med silverfärgade bokstäver. Vitt skinn invändigt. Etikettmärkt: "Emilio Pucci Firenze". Silverfärgad undersida märkt :"Made in Italy" Enligt märkning storlek 40. Klackhöjd10,5 cm, märkt "Emilio Pucci".

Smärre slitage. Mindre antal fläckar.