1657
88379

HANDVÄSKA, Hermès, modell "Kelly". 1960-tal.

Utropspris
8 000 SEK
697 EUR
730 USD
Klubbat pris
27 000 SEK

Grön mocca, invändigt grönt skinn. Märkt "Hermès Paris" under flärp samt på låsanordning. tillhörande nycklar märkta "Hermès 014" samt hänglås. Höjd 22, längd 29,5 cm.

Smärre slitage.