358
194518

KENDI, porslin. Japan, 1700-tal.

Utropspris
3 000 - 5 000 SEK
272 - 454 EUR
290 - 483 USD
Klubbat pris
1 500 SEK

Dekor i underglasyrblått av landskap. Höjd 20 cm.

Nagg, krackelyr.

874. Carl Holsoe, Kvällsinteriör.
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
46 000

44 000

46 000 SEK