1389
222141

GUCCI, handväska, 1960/70-tal.

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
109 - 136 EUR
116 - 145 USD
Klubbat pris
1 100 SEK

Brunt lammskinn med guldfärgade metallspännen. Invändigt brunt skinn samt med fyra mindre fack. Stämpelmärkt "MADE IN ITALY BY GUCCI". 25 x 17,5 x 8,5 cm.

Obetydligt slitage.

Dustbag medföljer.

853A. Andy Warhol, "Leonardo da Vinci, The annunciation", ur: "Details of renaissance paintings".
Utropspris
200 000 - 300 000 SEK
250 000

240 000

230 000

220 000

250 000 SEK