GUCCI, handväska / axelremsväska, slutet av 2000, "Indy bag".
Svart skinn, tofsar med bambus fästen. Beslag i guldfärgad metall. Fodrad i svart logomönstrad tyg, invändigt två fack varav ett med dragkedja. Stämpelmärkt "GUCCI made in Italy" samt numrerad. 46 x 36 x 3 cm.
Smärre slitage.