Bandai "Volkswagen 1500 Sedan". Friktionsdriven. Originalkartong. Längd 20 cm. Volvo Sport. Sladdstyrd. Originalkartong. Längd 20 cm.
Obetydligt slitage. Ej funktionstestad. Kartonger med skador.