Originalkartong. Kartongen med svensk "Dockor/Figurer ingår ej" etikett samt "2 st R14 batterier medföljer ej" etikett. Längd ca 50 cm.
Jedi training ball och armar till ramp saknas. Slitage. Kartong med skador och saknar en flärp.